© 2018 KF Suusaklubi

Admin
Mar 11, 2018

18. Albu suusasõit Jaak Mae karikatele

0 comments

Edited: Mar 11, 2018

Võistlus toimus Valgehobusemäe suusakeskuses klassikalises stiilis. Sula ning värske lumi... iga määrdemeistri õudusunenägu. Sellistes tingimustes ideaalset libisemist ja pidamist on pea võimatu saavutada, aga KF Suusaklubi sportlaste määrdemeister sai sellega hakkama. KF Suusaklubi sportlased tulid nägid ja võitsid igas vanusegruppis kus starditi. Kokku toodi koju kuus erivärvi medalit. Tänud kõigile võistlejatele ning suur aitäh meie toredatele fännidele.

 

 

 

 

 

 

 

Meil õnnestus teha ka klubi ühispilt koos Jaak Mae ja Frode Estiliga

New Posts
 • Admin
  Jan 13

  12-13.01.2019 osalesime EMV-l Otepääl, kus nii mõnigi meie sportlane üllatas oma tulemustega. Esimesel päeval oli kavas klassikatehnika sprint, kus meie sportlaste tulemused olid järgmised: Oma esimese stardi EMV-l tegi ka Hedvig Altmäe, kes muidu on vanuselt alles N13 klassi sõitja. Hedvig saavutas tubli 17. koha. N18 klassis saavutas 16. koha Eva-Maria Saar ja 20. koha Moona Aneth Vihlver. M16 klassis saavutas 7. koha Holger Altmäe. Teisel päeval oli kavas vabatehnika eraldistardid, kus tüdrukud sõitsid 5 km ja poisid 10 km. Meie sportlaste tulemused olid järgmised: N16 klassis saavutas 13. koha Hedvig Altmäe; N18 klassis saavutas üllatusliku 6. koha Eva-Maria Saar ja 15. koha Moona Aneth Vihlver; M16 klassis saavutas 6. koha Holger Altmäe. Erilised tänud muidugi meie määrdemees Mardile, kes suutus selles keerulistes ilmaoludes head suusad ette valmistada.
 • Admin
  Jan 13

  09.01.2019 osalesime naabrite suusasarjal. Kokkuvõttes võib öelda, et läks hästi. N8 vanuseklassis saavutas 2. koha Hele Altmäe; M10 vanuseklassis saavutas 1. koha Ander Janno; N14 vanuseklassis saavutas 1. koha Hedvig Altmäe ja 2. koha Lisette Vidder; M16 vanusegrupis saavutas 1. koha Holger Altmäe, 4. koha Brent Janno ja 9. koha Robin Kütt; Naiste vanuseklassis saavutas 3. koha Eva-Maria Saar, 4. koha Rita Toome ja 5. koha Moona Aneth Vihlver; M40 vanuseklassis saavutas 3. koha Andrus Lein.
 • Admin
  Jan 5

  Täna oli meie noorsportlastel eriti hea päev. Jõulumäel peetud klassikatehnika distantsil saavutas Hedvig 2. koha ja Holger 3. koha oma vanuseklasside. Kuna looduslikku lund oli vähe, toimus võistlus kunstlumerajal. See seadis meie määrdemehe oskused proovile. Määrdemeister Mardile on meie meeskonnaga liitunud veel Klen, kes on võtnud oma südameasjaks laste treenimise. Mardi, Klenni ja laste hea koostöö tulemused on näha tänase võistluse protokollidest, 8-st startijast jõudis 10 parema hulka 4 ja 20 parema hulka 3 noorsportlastest.